noty Alexandrovci

Text dotazu

Dobrý den, sháním notový zápis písně Svjaščenaja Vojna od A.V.Alexandrova. Ideálně v rozpisu pro sbor, ale potěší mne jakýkoliv.

Odpověď

Dobry den,

notovy zaznam pisne, hudba: A.V. Alexandrov, slova: V. Lebedev-Kumac Svjascennaja vojna, jsem nasla na internetu, viz priloha a odkaz http://www.ruskahudba.webzdarma.cz/ .

Pisen je v notach take ve sborniku LEBEDEV - KUMAC, Vasilij. Pesni sovetskich poetov. Moskva: Gosudarstvennoje muzykal'noje izdatel'stvo, 1948.

Signatura NK CR, Hudebni oddel. 59 G 5237/1 Nejedna se ale ani v tomto pripade o rozpis pro sbor, uprava je podobna te na internetu, nejspis tedy trihlas (tentokrat s peti becky).