Normy - knihovna v Orlové

Text dotazu

Dobrý den,
chci se Vás zeptat, zda je možnost v naší orlovské knihovně nahlédnout do aktuálních stavebních NOREM ČSN (odd.72,73,74,75), nebo do alespoň některých ?

Odpověď

Bohužel ve vaší knihovně není možnost prohlédnout si normy. Nejbližší knihovna, ve které jsou normy k nahlédnutí je Vědecká knihovna v Olomouci, webová stránka

www.vkol.cz , můžete zde pořídit i kopii celé normy případně její části podle ceníku dané knihovny. Základní informace o uvedených normách naleznete na stránkách Českého normalizačního institutu www.cni.cz .