normy, dostupnost

Text dotazu

Měl bych jeden dotaz. Snažil jsem se pomocí vyhledávání na Vašich internetových stránkách nalézt, zda jsou k dispozici normy ČSN ISO/IEC 17799, ČSN ISO/IEC TR 13335 a ČSN ISO/IEC 15408. Předpokládal jsem, že Vaše knihovna bude mít tyto normy k dispozici. Provedl jsem nějakou chybu při vyhledávání, nebo tyto normy opravdu k dispozici nemáte?

Odpověď

NK ČR skutečně Vámi hledané normy nemá. Přístup k normám vydaným ČSNI zabezpečuje Státní technická knihovna v Praze (http://www.stk.cz ), která má také sjednané podmínky pro zhotovení kopie.