Název písně

Text dotazu

Prosim nemohu najit nazev pisnicky,ale znam jen kousek textu. Repuje to muz a do toho zpiva zena tady je kousek : jak se nam to mohlo stat dali jsme si sliby ta myslenka ti neda spat delali jsme chyby . Jak se nam to mohlo stat dostali jsme lekci vidim stale tvoji tvar zapomenout nechci .....dekuji predem

Odpověď

Dobrý den,
jedná se o písničku Mezi Nebem a Zemí, Skipe feat & Martina Pártlová, viz odkazy a text níže
https://www.facebook.com/SkipeOfficial/posts/231203063684063?stream_ref=5
http://glamour-vanessa.blog.cz/1208/skipe-feat-martina-partlova-mezi-nebem-a-zemi
https://cs-cz.facebook.com/SkipeOfficial/posts/139737889497299

Mezi nebem a zemí ft. M.Pártlová
Všechno se změnilo, už to není jako dřív Je tu ticho, já neslyším tvůj smích Neslyším nic, je tu Boží klid Je tu tma a prázdnej byt
Já tě volám, volám tě zpátky
Tak pojď, nenech mě trápit
Jak je to možný tě ve vteřině ztratit
Přeju si jen, abych mohl čas vrátit
Utápím se na dně flašky, v ruce prášky
Chci jít za tebou, nezvládám to, bez urážky To co mi zbylo, jsou jen malý sázky Přitom hledám odpověď na otázky Kde jsi? Proč už nespíš se mnou v peřinách?

Proč oči skončí vždy na stejných hodinách?
Co ten slib, že budem jednou rodina?
Ztratila se v slzách, ztratila se vidina No tak, co je? Doufám že je to zas jenom sen Tohle mě fakt ničí - zase další strašnej den Tohle nevydržím, kurva, kde to jsem?
Noční můra, kde je láska hlavním aktérem

Jak se nám to mohlo stát? Dali jsme si sliby Ta myšlenka ti nedá spát, dělali jsme chyby Ty víš, jak strašně mi chybíš Jak se nám to mohlo stát? Zapomenout nechci Vidím stále tvoji tvář, dostali jsme lekci Víš, jak strašně mi chybíš

Ani jsem nestihl, nestihl ti říci sbohem Oči pláčou, hledají tě za každým rohem Byla jsi pro mě vším, byla jsi pro mě Bohem Teď tu píšu básně jako Leonard Cohen Slyším tvůj hlas, slyším jak šeptáš Vidím stín, co vypadá jak silueta Jsem asi blázen - ne, je to jenom depka Prosím, ať se mě už nikdo neptá Jsi pryč, navždy - i všechno co jsem miloval Je mi líto, že nám málo času osud dal a všechno vzal a nechal mi tu jenom bolest Stále na tebe myslím jako na ratolest Vyryté písmem jméno na kameni, vyryto v srdci mezi nebem zemí Tohle je láska spojená s iluzemi o prázdným místě, co nedojde už k naplnění

Jak se nám to mohlo stát? Dali jsme si sliby Ta myšlenka ti nedá spát, dělali jsme chyby Ty víš, jak strašně mi chybíš Jak se nám to mohlo stát? Zapomenout nechci Vidím stále tvoji tvář, dostali jsme lekci Víš, jak strašně mi chybíš