Název písně

Text dotazu

Hledám název písně v jejímž textu je: Mně nevyroste nikdy jabloň zlatá však dodneška si umím s dětmi hrát, můj život není myška s kočkou v patách ja říkám nač je ten chvat. Text je přibližný. Zpíval pravděpodobně Karel Kahovec. Originál písně je od Back Ovense.

Odpověď

Dobrý den,
bohužel se nám zatím nepodařilo píseň najít. Skladby Bucka Owense s českými texty jsou nejspíš jen tyto, které uvádíme: To se budem prima mít (Karel Kahovec), Holky jdou, Až přijde ten den, V uličkách města Bakerfield; žádná z nich ale neobsahuje ani přibližný  text, který píšete.