název písně

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat. Neznáte českou písničku se slovy (přesně je nevím): Dobrý den, jak se ti se mnou spalo. A o čem se ti se mnou zdálo, nemyslíš že je trošku málo... Hledám to už hrozně moc dlouho, ale furt nic. :( Děkuji moc!!! :)

Odpověď

Dobrý den,

písničku, kterou hledáte, jsme našli pouze, viz odkaz níže.

http://www.youtube.com/watch?v=7gR5eACqBks

Doporučujeme obrátit se přímo na kapelu, viz Kontakt Roman Brož

tel.: 777 163 770

info@hurasband.cz