Název knihy a autor

Text dotazu

Přesná formulace dotazu: četl jsem asi před 15 lety český překlad útlé
knížky: Začínalo to tím, že jedné americké novinářce se podařilo přesvědčit skupinu australských domorodců, aby mohla poznat jejich život. Přiletěla do Austrálie, vyzvedli ji autem na letišti, odvezli na nějaké místo, kde udělali velký oheň a všechny její věci i oblečení tam spálili. Pak s nimi několik měsíců putovala buší. Tato americká novinářka pak formou denníku popisuje tuto strastiplnou cestu a zejm., že se dá žít i bez našich civiliz.
vymožeností...

Odpověď

Dobrý den,

podle Vámi uvedeného popisu se jedná o knihu:

MORGANOVÁ, Marlo. Poselství od protinožců. [z angličtiny přeložila Milena Bauerová]. Vyd. 1.. V Praze : Knižní klub, 1995. 157 s. ISBN 80-7176-230-X.

Na tuto publikaci volně navazuje kniha MORGANOVÁ, Marlo. Poselství z Věčnosti. [z anglického originálu ... přeložila Věra Šedá]. Praha : Práh :

Knižní klub, 1998. 246 s. ISBN 80-7176-921-5 (Knižní klub : váz.) * 80-7252-002-4 (Práh : váz.)

Obě knihy jsou ve fondu NK ČR, prostřednictvím Souborného katalogu ČR zjistíte jejich dostupnost také v jiných knihovnách, viz. http://sigma.nkp.cz/F/ .

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

25.03.2008 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu