název filmu (The Quiet Earth)

Text dotazu

Dobrý den.Kdysi jsem viděl film o tom jak na základě nějakého přírodního úkazu skoro všichni lidé vymřeli a přežili pouze ti kteří v tom samém okamžiku kdy se odehrál ten jev byly právě na prahu smrti a měli zemřít. Příběh vypráví o muži který zůstal sám ve městě,žil ze zásob obchodů... atd, až jednou potkal dívku která taky přežila a dál byli spolu. Konec filmu byl o tom že se opravdu sešlo více lidí kteří přežili. Bohužel si nemohu vzpomenout na název filmu.Bylo to něco jako-" V okamžiku smrti " nebo v poslední vteřine apod. Pokud by jste mi mohli poradit předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,  hledání filmů podle obsahu je poměrně nespolehlivé a výsledek vyhledávání záleží ve velké míře na náhodě. Domníváme se, že Vámi popsaným filmem by mohl být snímek The Quiet Earth z roku 1985. Více informací o filmu naleznete např. na následujících stránkách:
* http://www.imdb.com/title/tt0089869/plotsummary
* http://www.csfd.cz/film/29561-quiet-earth-the/
* http://en.wikipedia.org/wiki/The_Quiet_Earth_(film) .

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.12.2008 12:44

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu