návštěvnost kin

Text dotazu

Dobrý den, je ve fondu NK ČR (digitalizovaném, fyzickém) periodikum či něco takového poskytující informace o návštěvnostech českých filmů během 70. let? V současnosti tyto informace podává Filmový přehled, ale v jeho číslech ze 70. let se mi tyto informace nedaří nalézt...
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se nám nepodařilo dohledat zcela jednoznačně knihu, ve které byste našla určitě odpověď, ale snad byste nějaké informace mohla najít např. v těchto publikacích:  

* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000493397&local_base=NKC ]

* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002410847&local_base=NKC ]

* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=001928350&local_base=NKC ]

* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002192162&local_base=NKC ]

* [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002223345&local_base=NKC ]

* http://kramerius.nkp.cz/kramerius/handle/ABA001/1452810

Pro vyhledávání jsme používali klíčová slova: český film, 70. léta, film návštěvnost, kino apod.

Dále můžete v našem katalogu http://aleph.nkp.cz/cze/nkc takto pokračovat ve vyhledávání sama. Zadáváním těchto a případně dalších klíčových slov, které můžete i kombinovat pomocí tzv. rozšířeného vyhledávání. Pokud byste měla zájem o podrobný seznam literatury od nás, pak byste si musela nechat udělat tzv. rešerši. To je ovšem placená služba, více viz: http://www.nkp.cz/sluzby/reserse.

A dále byste možná mohla nějaké informace získat zde: http://filmcenter.cz/cz/uzitecne-informace/19. A http://www.ufd.cz/prehledy-statistiky.

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

24.02.2014 16:59

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu