Národní archiv,Robotní seznamy Boleslavsko, obec Vtelno Jizerní, list 36, signatura II/66, Stránov, Ml.Boleslav

Text dotazu

Dobrý den, lze prosím o vyhledat osoby s příjmením Maštalíř v Robotních seznamech Boleslavsko obec Vtelno Jizerní, list 36, signatura II/66, Stránov, Ml.Boleslav, uloženo v Národním archivu?

Odpověď

Dobrý den,

robotní seznamy, včetně Vámi uvedeného nemá bohužel ve svém fondu Národní knihovna, ale jen Národní archiv. Pro nahlédnutí do tohoto seznamu proto budete muset opravdu kontaktovat tuto instituci.

Dokument, který hledáte, si můžete objednat do studovny I. odd. Národního archivu (Milady Horákové 133, Praha 6 - Dejvice, stanice metra A Hradčanská) nejlépe dva dny před plánovanou návštěvou na emailové adrese na1@nacr.cz.

Ve studovně budete moci fotografovat (bez blesku), rukavice dostanete při vyplnění badatelského listu.