Námět pro přednášku

Text dotazu

Dobry den,me jmeno je Martin Danes,jsem uspesny terapeut a rad bych se o sve zkusenosti,metody a techniky ,ktere pouzivam a se kterymi slavim uspech u klientu,podelil.Zeptam se jestli je u vas prostor ve kterem je mozne uskutecnit prednasku a jake jsou dalsi podminky,cena za pronajem prostoru,zdali delate nejakou osvetu o prednaskach konanych u vas?
A pripadne se muzeme domluvit na brzkem terminu.Preji hezky den a dekuji za vasi odpoved.Martin Danes

Odpověď

Dobrý den,
děkuji Vám za nabídku. Zašlete své propagační materiály a bližší informace o
Vašich besedách , či sezeních.
Sál je možno si pronajmout. Cena činí 350,- Kč za hodinu. Měsíc prosinec již
máme plně obsazen.Budete-li mít zájem, ozvěte se v příštím roce  Pište na
e-mailovou  adresu : video@knihovna.mestojablonec.cz

S pozdravem

Dana Foltýnová
vedoucí Audiovizuálního oddělení
Městská knihovna Jablonec n.N.
tel.: 483 310 951 kl. 31
www.knihovna.mestojablonec.cz