Nakládání s odpadem - hliníkové stěry

Text dotazu

Dobrý den, potřeboval bych najít literaturu o nakládání s odpadem katalogové číslo 10 03 15 dle katalogu odpadu, dle vyhl. č. 381/2001. Jedná se konkrétně o hliníkové stěry, které jsou zařazeny pod výše uvedeno katalogové číslo. Potřeboval bych vědět charakteristiku odpadu a doporučení nakládání s nim. Můžete mi prosím napsat název literatury k tomuto tématu?

Odpověď

Dobrý den,  na základě Vašeho dotazu Vám v dodatku zasílám přehled bibliografických záznamů publikací, které se nacházejí v našem fondu.
Pokud budete mít zájem o širší zpracování tohoto tématu, ráda bych Vás poprosila, abyste se laskavě obrátil na pracovnice Referenčního střediska s žádostí o vypracování rešerše, protože časový horizont 48 hodin neposkytuje příliš velký prostor pro detailnější zpracování Vašeho požadavku.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Datum zadání dotazu

23.01.2008 12:31

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu