myslivost

Text dotazu

Rád bych sehnal k zapůjčení knihu Kolomana Ferencsika: Myslivost v testech Děkuji za informaci.

Odpověď

Vážený pane, knihu Kolomana Ferjentsika Myslivost v testech Národní knihovna ve svém fondu nemá, ale mají ji jiné knihovny v ČR. V Praze je to Zemědělská a potravinářská knihovna, dále pak Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice, Středočeská vědecká knihovna Kladno, Krajská vědecká knihovna Liberec, Vědecká knihovna Olomouc, Moravskoslezská věd.knih. Ostrava, Severočeská vědecká knihovna Ústí nad Labem.
Knihu si můžete půjčit v některé z výše uvedených knihoven nebo můžete využít, pokud jste registrovaným uživatelem Národní knihovny, meziknihovní výpujční služby. Informace k meziknihovním výpůjčním službám naleznete na stránkách Národní knihovny pod záložkou Služby, meziknihovní služby.

Zdroje:
Souborný katalog ČR:

https://aleph.nkp.cz/F/9RINRHQT46N3TG8N698EH8CNXLN23NAFTSKUPI2MH1961HUVQM-04377?func=file&file_name=find-b&local_base=SKC

katalog NK ČR.