možnost zapůjčení čtečky knih

Text dotazu

Dobrý den,
uvažuji o pořízení čtečky knih,ale rád si tento způsob čení a půjčování e-knih nějak vyzkoušel.Není to nějak možné v rámci služeb knihovny? Jsem registrovaný dlouhuletý čtenář.

Děkuji za informaci a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

za normálních okolností je tato služba možná, dokonce i čtečky půjčujeme domů, vše vám v knihovně vysvětlíme a ukážeme, ale nyní je knihovna uzavřena. Přečtěte si prosím naše podrobné pokyny na webu - https://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/sluzby/pujcovani-e-knih

Naleznete zde i doporučené čtečky, přesný postup při stahování knih a podobně. Pokud Vám něco nebude jasné, tak nám napište, pokusíme se vysvětlit.

Přeji vám hlavně hodně zdraví!