Možnost výpůjčka knihy Československý fejeton/fejtón 1976-1977 / Ludvík Vaculík

Text dotazu

Dobrý den,
dovoluji se na Vás obrátit stran otázky možnosti vypůjčení knihy Československý fejeton/fejtón 1976-1977 / Ludvík Vaculík. Tuto knihu jsem skrze Souborný katalog ČR našla pouze ve Vaší knihovně. Bylo by možné si tuto knihu nějakým způsobem vypůjčit, zkopírovat, nebo nafotit? Je-li například možnost meziknihovní výpůjčky (například skrze Jihočeskou vědeckou knihovnu, nebo Akademickou knihovnu v Českých Budějovicích) či alespoň prezenčního vypůjčení u Vás v prostorách knihovny? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

Knihu Československý fejeton/fejtón 1976-1977 / Ludvík Vaculík přes službu MVS (meziknihovní výpůjční službu) není problém vypůjčit. Pokud jste zaregistrovaná, jak jste zmínila jednu z těchto knihoven (Jihočeskou vědeckou knihovnu, nebo Akademickou knihovnu v Českých Budějovicích), tak Vám vystaví žádanku, kterou vyplníte a žádanku opět předáte knihovnicím, které tento požadavek vyřídí.