Možnost vracení časopisu na jinou pobočku

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možnost vrátit časopis, který jsem si půjčila na pobočce Opatov, na pobočku Mariánské náměstí, případně na jinou pobočku v Praze? Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

určitě můžete Vaši výpůjčku vrátit na Mariánském náměstí. Náš systém umožňuje vracet tituly na jakékoliv pobočce Městské knihovny v Praze.

Případně můžete vracet tituly do biblioboxu na Opatově či Lužinách. Zde však platí situace, že bude titul z konta odečten až následující provozní den knihovny, tudíž možnost biblioboxu je třeba volit s ohledem na konec výpůjční doby Vašich titulů.

Pěkný den.