možnost půjčení časopisů

Text dotazu

Dobrý den,
je možné v knihovně půjčit časopisy se střihy pro děti (Burda, Ottobre apod.)
Předem Vám děkuji za info

Odpověď

K vypůjčení nabízíme časopisy Burda a Burda pro děti. Absenční výpůjčka (domů) je možná u všech časopisů s výjimkou aktuálního čísla, které je dostupné pouze prezenčně. Časopis Ottobre bohužel Knihovna města Hradce Králové neodebírá. Z dalších časopisů o šití je dostupná Moderná Dorka, Šijeme pro děti (2001) a Katarínka baby (s módou pro děti do 3 let.)

Seznam všech exemplářů časopisu Burda naleznete pomocí níže uvedeného odkazu:

http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?h~=&DD=4&H1=&V1=z&P1=2&H2=burda&V2=z&P2=3&H3=&V3=z&P3=4&H4=&V4=z&P4=12&H5=&V5=o&P5=33