Mohu si vypůjčit knihu, i když nejsem studentkou UK? Jsem studentka UJEPu.

Text dotazu

.

Odpověď

Dobrý den,

využívat služby knihoven FF UK můžete za předpokladu, že si necháte vystavit průkaz externího uživatele. Ten vám vyrobí na počkání v Informačním, poradenském a sociálním centrum UK, Celetná 13, Praha 1. Zaplatíte za něj 180,- Kč. Tato kartička vám bude sloužit jako průkazka do knihoven.

Podrobnější informace o využívání služeb knihoven UK externisty najdete na tomto odkazu:

http://kis.is.cuni.cz/KSIS-43.html

S pozdravem,