Mohu darovat knihy ?

Text dotazu

Po tchánovi mám několik knih ze strojírenství z 1. pol 20. století. Co s nimi ? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

strojírenství je profilový obor naší knihovny. Poprosím Vás proto, abyste Váš dotaz směřovala přímo na naše oddělení akvizice, které ma e-mailovou adresu akvizice@techlib.cz. Pokud by se Vám podařilo na uvedený e-mail poslat seznam nabízených knih, bylo by to pro nás nejvhodnější řešení.

Národní technická knihovna