místo výpůjčky

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na tři související dotazy: 1) jestli si mohu vypůjčit tištěnou (klasickou) knihu vypůjčit v kterékoli pobočce uvedené na vašich stránkách, bez ohledu na místo registrování? Jsem zaregistrovaná v Borské pobočce, když knihu mají jinde, mohu vypůjčit jinde, například Skvrňany, nebo i Lhota či Knihovní bus? 2) Případně když mají knihu jinde, tak existuje služba, která umožní přesun knihy na "domácí" pobočku, abych nemusela přes celé město jezdit? Jak je případně zpoplatněna. 3) Knihu musím vrátit v pobočce, ve které je zapůjčena, nebo mohu v kterékoli pobočce v rámci městské knihovny uvedené na internetu? Právě například zapůjčit ve Skvrňanech, když tam kniha je, vrátit na Borech, jestli lze? Doplňuji, že je mi přes 70 let, pokud to hraje roli v cenách a informacích při odpovědi. Děkuji, hezký večer.

Odpověď

Dobrý den, děkujeme za Vaše dotazy.

1) Ano. Jeden registrační poplatek i jedna průkazka platí pro všechny provozy Knihovny města Plzně. Můžete navštěvovat ústřední budovu knihovny v ulici B. Smetany 13, obvodní knihovny, pobočky i bibliobus.

2) Je mi líto, ale tuto službu Knihovna města Plzně neposkytuje.

3) Knihy, ale i jakékoliv jiné dokumenty (časopisy, noviny, mapy, CD, DVD,…) se vrací v knihovně, kde si je půjčíte.  Nelze je vrátit jinde. 

Obor

Informace o knihovně

Okres

Plzeň-město

Knihovna

Knihovna města Plzně, p. o.

Datum zadání dotazu

31.05.2018 20:16

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu