Místo na střeše

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je střecha otevřena po celou dobu nebo si musím při příchodu říct, aby se odemkla, a také bych chtěla vědět, v jaké dny se tam nic nekoná a je tam volno, po případě málo lidí, předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

přístup na střešní terasu knihovny není nijak omezen, nikomu nemusíte nic hlásit. Pokud jsou dveře zavřené, stačí zmáčknout bílé tlačítko/vypínač vlevo vedle dveří a dveře se otevřou. Momentálně se na střeše koná pouze cvičení jógy každý čtvrtek (termíny a čas najdete zde http://www.knihovnahk.cz/files/publishing/2405-anotationImage-joga_plakat.jpg ) a o prázdninách přibudou ještě kurzy strečinku s meditací (termíny a časy najdete zde http://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/aktuality/kurzy-strecinku-s-meditaci ). V červnu je ještě na střeše plánováno předávání knížky pro prvňáčka a to 20. 6. od 16:00 do 18:00, 22. 6. od 16:00 do 18:00 a 23. 6. od 16:00 do 17:00.

Použité zdroje

http://www.knihovnahk.cz/kalendar-akci
http://www.knihovnahk.cz/aktuality

Obor

Informace o knihovně

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

15.06.2016 22:50

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu