minecraft

Text dotazu

Dobry den, potrebovala bych poradit jak koupit minecraft bez toho, abych musela uvadet cislo uctu nebo paypalem? Melo by to byt tak v cene 140 kc.dekuji.nashledanou.

Odpověď

Dobrý den,

hru Minecraft za Kč 140,- se nám bohužel nepodařilo dohledat. Na serverech, kde se srovnávají ceny produktů se částka za tuto hru pohybuje od cca 400 do 800 Kč. Nejsme IT odborníci, nicméně se většinou tato hra prodává jako XBOX a je dodávána na instalačním CD s klíčem. Další možnosti dodávání her, viz. následující odkaz: http://www.key4you.cz/text/what-is-what/#platform_8 . Pokud budeme uvažovat o variantě, že si budete chtít koupit balíček s CD ROMem a nikoliv stáhnout si hru po síti a elektronicky k ní obdržet klíč tak, při platbě máte většinou tyto možnosti (vyloučili jsme Paypall, platbu platební kartou přes internet, elektronický převod peněz prostřednictvím internetového bankovnictví)

* nechat zboží zaslat dobírkou (při této variantě narůstá cena o cca Kč 119 - 150) a opět platit v hotovosti

* platba v hotovosti na pokladně obchodu, anebo na uložišti (např. HeurekaPoint)

* kupónové platby (např. SuperCash), viz. http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/penezni-sluzby/cr/platba-supercash/platby-supercash-id29862/

 

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

23.01.2014 18:15

Petr píše:
Pondělí 26.12.2016 18:55
Dobrý den,

mám takový problém. Synovi jsme koupili nový mobil a teď bychom chtěli migrovat data ze starého do nového mobilu. Na novém mobilním telefonu je ale jiný uživatelský účet, než na tom starém. A nechci znovu platit peníze za hru (cca 200,-). A také by chtěl syn zachránit světy, které vytvořil na starém mobilu a přetáhnout je do nového. Pokud někdo víte, co s tím, prosím poraďte, nevím si s tím rady.

Děkuji

s pozdravem Petr
PSK - admin píše:
Středa 28.12.2016 13:07
Dobrý den, odpověď na Váš dotaz jsme Vám zaslali e-mailem. S pozdravem služba PSK
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu