Mezinárodní výpůjčka

Text dotazu

Mam zajem o jednu knihu, kterou vy vlastnite.
> Bydlim vsak ve Svedsku, neda se ji pujcit?
> Jmenuje se I.Engelmann :Navrat pod zelenou strechou.Vysla v roce 2004
> a zrejme se neda jiz koupit.
> Ja jsem sama knihovnice a videla jsem porad o teto pani v ceske televizi.

Odpověď

Dobrý den,
    děkujeme Vám za Váš zájem půjčit si danou knihu prostřednictvím  naší
knihovny, ale absenčně si knihy mohou půjčovat pouze registrovaní uživatelé.
Využijte prosím mezinárodní meziknihovní výpůjční služby poskytované Vaší
knihovnou.