Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - statistika

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je možné
nějak zjistit, když se koná v Karlových Varech Mezinárodní filmový festival,
o kolik (cena, počet lidí..) se zvedne ubytování, doprava, stravování a vše
související s cestovním ruchem? Jdou-li sehnat nějaké statstické údaje?
Předem moc děkuji.Přeji hezký zbytek dne.

Odpověď

Dobrý den,

statistiky tak podrobného charakteru se nám bohužel ani v tištěné ani v elektronické podobě nepodařilo nalézt. Statistiky vztahující se k MFF v Karlových Varech udávají pouze počet účastníků, počet projekcí, počet zúčastněných novinářů apod. Jsou k dispozici přímo na stránkách MFF k jednotlivým ročníkům (http://www.kviff.com/cz/o-festivalu/historie-rocniky/)
pod odkazem "statistiky" nebo "závěrečná tisková zpráva".

Podobné údaje bude poskytovat asi i následující článek z bibliografické článkové databáze ANL - Články v českých časopisech, novinách a sbornících
(http://aleph.nkp.cz/cze/anl): 

Festivalová čísla: kultura / (ČTK). In: Právo - Západní Čechy. -- ISSN 1211-2119. -- Roč. 20, č. 156 (20100708), s. 13.
Anotace: Zajímavé číselné údaje o letošním MFF
* Mezinárodní filmový festival * 2010 * Karlovy Vary * statistické * údaje


Více by Vám mohl pomoci níže uvedený článek, také z databáze ANL:
Filmový festival vydělá lázeňskému městu miliony: karlovarští podnikatelé si mnou ruce. Tržby během přehlídky filmů rostou / Petr Masák, Jarmila Šifnerová, Jan Motlík, František Volf; [zapsala] Ivana Kalinová. In:
Plzeňský deník. ISSN 1210-5139. Roč. [16], č. 155 (20070704), s. 13.

Podobných článků mohlo vyjít více, ale vzhledem k tomu, že databáze ANL je výběrová, nemusely do ní být všechny zahrnuty. Doporučovali bychom Vám proto ještě zkusit vyhledávat v placených databázích Anopress nebo Newton MediaSearch, které pokrývají denní tisk, společenská a některá odborná periodika, včetně televizního a rozhlasového vysílání a internetových zdrojů kompletně, a to v plných textech od roku 1996.

Tyto databáze jsou k dispozici v řadě knihoven registrovaným uživatelům s platným čtenářským průkazem, informace o přístupu k databázím jednotlivé knihovny zveřejňují na svých webových stránkách. Přístup k databázi Anopress poskytuje také Národní knihovna ČR z počítačů ve vybraných studovnách (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_infozdr.php3#anopress).

Pokud byste měla zájem, uvádíme také přehled statistik cestovního ruchu pro Karlovarský kraj uvedený na stránkách Českého statistického úřadu - http://www.kvary.czso.cz/x/krajedata.nsf/oblast2/cestovni_ruch-xk.

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

20.09.2011 13:06

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu