Mezinárodní charta tělesné výchovy a sportu

Text dotazu

Prosím o sdělení, kde bych mohla najít celý text dokumentu Mezinárodní charta tělesné výchovy a sportu. Děkuji

Odpověď

Mezinarodni charta telesne vychovy a sportu vysla v cestine: Olympijská charta 1982 : UNESCO-Mezinárodní charta tělesné výchovy a sportu.Praha : Olympia, 1982.
signatura NK CR 54 H 104637
Charta, kterou potrebujete, je na strane 78 az 85.
Anglicka verze je k dispozici na
http://www.eric.ed.gov/ERICDocs/data/ericdocs2sql/content_storage_01/0000019b/80/15/a4/da.pdf