meziknihovní výpůjčky

Text dotazu

zajímá mě, jak funguje meziknihovní vypůjčování v rámci jičínského okresu - zda lze dotazem z knihovny v Ostroměři objednat knihu z fondu jiné knihovny stejného okresu, jestli bude doručena nebo si pro ni bude třeba zajet.

Odpověď

Odpovídáme na Váš dotaz, i když naše knihovna není v jičínském okresu. Knihovna města Hradce Králové poskytuje meziknihovní výpůjční služby podle knihovního zákona č. 257/2001 Sb. všem registrovaným knihovnám v ČR. Vaši žádanku přijmeme v písemné podobě, poštou či emailem. Půjčují se knihy z fondu Ústřední půjčovny (viz. náš on-line katalog na www.knihovnahk.cz) na
dobu jednoho měsíce. Knihy posíláme poštou, nebo po domluvě si pro ně můžete i přijet. Nemůžeme Vám zaslat knihy, které půjčujeme prezenčně, ale můžeme Vám z nich zhotovit kopie v souladu s autorským zákonem. Služby MVS jsou bezplatné, platíte pouze kopírování (viz.ceník služeb a poplatků na našich internetových stránkách). Tyto podmínky platí i pro půjčování knih a not z fondu Hudebního oddělení KMHK, přístupných též na on-line knihovny.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

13.02.2008 15:59

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu