Meziknihovní výpůjčka ze zahraničí

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost a podmínky vypůjčení knihy ze zahraničí
(konkrétně z British library). Jak mám postupovat a jaké jsou podmínky. Jsem
čtenářkou Národní knihovny v Praze. Kniha v ČR není.jedná se o titul"
Castriota, David. The Ara Pacis Augustae and imagery of abudance in later
Greek and early Roman imperial art.ISBN 0691037159.
děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

Registrovaný uživatel NK může objednat dokument ze zahraničí pomoci záložky "MVS" v elektronickém katalogu NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc). Na žádance musí být uvedeny základní bibliografické údaje (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_zakl_bibl_udaje.htm). Jedna se o službu placenou (ceny jsou uvedeny na stránkách http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_mmvsj.htm). Platba se provádí po kladném vyřízení objednávky. Získaný dokument je zpřístupňován pouze prezenčně ve studovně MVS (uživatel si může na místě udělat kopii dokumentu pomocí samoobslužné kopírky).
Blížší informace, vysvětlení a tištěné materiály jsou k dispozici v Odděleni referenčních a meziknihovních služeb NK CR v Klementinu (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_odd_orms.htm). Případné dotazy rádi zodpovědí pracovníci MVS: mvs@nkp.cz.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

28.08.2008 14:59

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu