Meziknihovní výpůjčka

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak mám postupovat při objednání meziknihovní výpůjčky.
Děkuji.
S pozdravem

Odpověď

Dobrý den,

meziknihovní výpůjční službu si můžete objednat v ústřední půjčovně – oddělení pro dospělé (Wonkova ulice) přímo u obsluhy nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese ustrednipujc@knihovnahk.cz; v e-mailu prosím uveďte:

  • svoje jméno,
  • číslo čtenářského průkazu,
  • druh dokumentu, o který žádáte,
  • jméno autora,
  • název díla,
  • eventuálně též vydavatele a rok vydání.