metody profilování informačního fondu

Text dotazu

píšu seminární práci o metodách profilování informačního fondu, zejména o metodě klasifikační. Mohli byste mi prosím sdělit o této problematice něco více? Nebo nasměrovat na www stránky ve vaší knihovně?

Odpověď

doporucovali bychom Vam proverit bazi KKL - databazi knihovnicke literatury http://sigma.nkp.cz/cze/kkl. Pokud by Vam literatura obsazena v KKL pro Vase
potreby nedostacovala, obratte se prosim primo na Knihovnu knihovnicke literatury - kkl@nkp.cz.