Memetika v beletrii

Text dotazu

Dobrý den, prosím o informaci, zda u nás vyšla
beletristická publikace, která pojednává alespoň částečně o memetice, resp.
memech. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

žádnou takovou publikaci jsme v dostupných zdrojích nenalezli, bibliografické záznamy však v případě beletristické literatury neobsahují větší množství klíčových slov jako je tomu u literatury odborné, většinou není k dispozici ani anotace či podrobnější informace o obsahu díla. Pokud se tedy téma memetiky, memů v beletrii objevilo, nemusí se tato publikace ve vyhledaných záznamech objevit. 
K memetice a memům vyšly populárně-naučné publikace, studie, sborníky z konferencí atd., které si můžete vyhledat např. pomocí elektronického katalogu NK ČR (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc).

Zdroje, které jsme prohledávali:
Elektronický katalog NK ČR - http://sigma.nkp.cz/cze/nkc Česká národní bibliografie - http://sigma.nkp.cz/cze/cnb Souborný katalog ČR - http://sigma.nkp.cz/cze/skc Katalog Městské knihovny v Praze - http://www.mlp.cz/cgi/ebaweb/menu/search
Souborný katalog SKAT - http://www.skat.cz

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

23.03.2010 09:55

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu