Medailisté z ČSTV v roce 1988

Text dotazu

Dobrý den! Prosím,kteří medailisté se zůčastnili
7.sjezdu ČSTV v listopadu
l988 ?

Odpověď

Dobrý den,

VII. sjezdu ČSTV 1988 se zúčastnili tito medailisté:

Miloslav Bednařík - zasloužilý mistr sportu, československý reprezentant ve sportovní střelbě, držitel stříbrné medaile z OH v Soulu.
Věra Čáslavská - zasloužilá mistryně sportu, bývalá československá reprezentantka ve sportovní gymnastice, olympijská vítězka.
Josef Lohyňa - zasloužilý mistr sportu, československý reprezentant v zápase, držitel bronzové medaile z OH v Soulu.
Josef Pribilinec - zasloužilý mistr sportu, československý reprezentant v atletice, olympijský vítěz  OH v Soulu.
Emil Zátopek - zasloužilý mistr sportu, československý reprezentant v atletice, olympijský vítěz.
Jan Železný - zasloužilý mistr sportu, československý reprezentant v atletice, držitel stříbrné medaile z  OH v Soulu.

Pokud Vás zajímá VII. sjezd ČSTV v roce 1988, doporučujeme tyto zdroje:
*VII. sjezd ČSTV : Praha 18.-20. listopadu 1988 : podkladové materiály.
Praha : ÚV ČSTV, 1988. [23] l.
*Protokol VII. sjezdu ČSTV : Praha 18.-20. listopad 1988. Praha : Olympia, 1988. 336 s.
*Protokol sjezdu České organizace Československého svazu tělesné výchovy :
sjezd ČO ČSTV Praha 8.-9. 10. 1988 : [sborník]. Praha : Olympia, 1988. 156 s.
*Přehled o činnosti ČSTV od 6. do 7. sjezdu v letech 1983-1987 : materiál pro delegáty 7. sjezdu ČSTV Praha 18.-20. 11. 1988 : [sborník]. Praha :
Olympia, 1988 (Ostrava : Metasport). 199 s.