máte knihu -> Na dně: Příběh jedné anorexie a bulimie od Marya Hornbacher ?

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte knihu na zapůjčení -> Na dně: Příběh jedné anorexie a bulimie od Marya Hornbacher ??
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
tuto knihu bohužel ve fondu nemáme, ale bylo by možné ji vypůjčit z jiné knihovny přes meziknihovní výpůjční službu. Posílám odkaz ze souborného katalogu, kde jsou uveden všechny knihovny, které knihu mají. Pokud byste měla zájem o meziknihovní výpůjční službu, kontaktujte prosím paní Petrnkovou z oddělení pro dospělé v naší ústřední budově, e-mail: petrnkova@knihovnahk.cz  Za zprostředkování meziknihovní výpůjční služby se platí 40 Kč + případný poplatek dle ceníku poskytující knihovny.

Použité zdroje

Souborný katalog ČR http://aleph22.nkp.cz/F/?fu[…]=find-b&local_base=skcm