Mapa ústupovek Šluknovsko

Text dotazu

Dobrý den, sháním mapu ústupových tras přes Šluknovský výběžek

Odpověď

Dobrý den,

vyloženě touto mapou v naší knihovně nedisponujeme. Nicméně mi bylo doporučeno, že byste ji mohl nalézt v knize Z Lobendavy směr Praha!, napsal ji Radek Andonov. Autor je známý coby badatel v oblasti vojenské historie, člen vojensko-historického spolku, autor článků a publikace z oboru vojenské historie, zejména z oblasti Šluknovska. Momentálně je titul vypůjčen, ale pokud jste naším čtenářem, můžete si na něj vytvořit zámluvu (nejlépe osobně, případně telefonicky).