Manuál suzuki grand vitara 1,6 2004

Text dotazu

Manuál nebo dílenská příručka suzuki grand vitara 1,6 3D rok výroby 2004.

Odpověď

Dobrý den,
manuál k Suzuki grand vitara 1,6 3D rok výroby 2004 jsme bohužel nenalezli. Doporučujeme Vám obrátit se přímo na svého nejbližšího prodejce. Případně na internetová fóra například na http://www.suzukiclub.cz .

Na stránkách www.suzukiinfo.com je k dispozici pouze příručka: Technical Service Bulletin TS 07 03014R21995: 1999-2002 Suzuki Grand Vitara/XL-7 Timing Chain Tensioner.