Manuál knihkupce

Text dotazu

DOBRÝ DEN, CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT, ZDA BYSTE MI MOHLI PORADIT, NA JAKÝCH INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH BYCH MOHLA NAJÍT ÚRYVKY Z KNIHY MANUÁL KNIHKUPCE. POTŘEBUJI TO NA MOU ZÁVĚREČNOU PRÁCI A U NÁS V KNIHOVNĚ TUTO KNIHU NEMAJÍ. DĚKUJI.

Odpověď

Dobrý den,
na žádných internetových stránkách jsem úryvky z Manuálu knihkupce nenašla. Pokud vaše knihovna publikaci nemá, měla by Vám ji bez problémů sehnat z jiné knihovny formou meziknihovní výpůjční služby. Manuál knihkupce vyšel přesně pod tímto názvem:
Wholey, Kate. Zákazníci a služby: Manuál knihkupce. Praha: Návrat domů: SČNK, 1999.
Publikace je v souborném katalogu Caslin (www.caslin.cz), je dostupná v mnoha knihovnách.