Mám dotaz z historie Karlových Varů . V kterých místech čtvrtě Rybáře stála benzínová pumpa kolem roku 1960-65 děkuji

Text dotazu

Kde stála benzínová pumpa v Rybářích ? Pamatuji starou benzínovou pumpu u Becherovky a na Vyhlídce . Nevím , kde hledat pamětníky . Děkuji

Odpověď

Bohužel se nám v našich pramenech nepodařilo zjistit žádnou bližší informaci.
Prosím obraťte se na Státní okresní archiv Karlovy Vary nabo na Magistrát města Karlovy Vary,
Odbor památkové péče.

Státní okresní archiv Karlovy Vary
Mgr. Milan Augustin

Nám. 17. listopadu 2
360 05 Karlovy Vary
tel: 353 656 155
email: soka-kv@soaplzen.cz

Magistráít města Karlovy Vary
Odbor památkové péče
U spořitelny 2
360 20  Karlovy Vary
E-mail: a.haidlmaier@mmkv.cz

Případně můžete zkusit také Klub přátel Karlových Varů
Klub přátel Karlových Varů, z.s.
Nová Louka 23,36001,Karlovy Vary