Mam doma řadu knih, pro které nemám využití. Vykupujete knihy? Děkuji

Text dotazu

Mam doma řadu knih, pro které nemám využití. Vykupujete knihy? Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

naše knihovna knihy nevykupuje z kapacitních i finančních důvodů. Můžete sepsat jejich seznam a poslat ho vedoucí odboru doplňování a zpracování fondů paní Rychtrmocové (e-mail rychtrmocova@knihovnahk.cz). Ta by se Vám ozvala, pokud bychom měli o nějaké knihy zájem, bohužel pouze bezplatně.