Malá noční kasace - bude kniha k zapůjčení?

Text dotazu

Dobrý den,
v loňském roce vyšla sbírka hradeckého básníka Rostislava Opršala Malá noční kasace. Městská knihovna uspořádala pěkné autorské čtení, nicméně ještě nemá tuto knihu v nabídce. Plánuje městská knihovna tuto knihu nabídnout svým čtenářům?

Odpověď

Dobrý den,

knihovna již knihu má, ale zatím ji zpracovávají kolegyně z oddělení doplňování a zpracování fondů. Jelikož v prosinci přibylo do našeho fondu velké množství knih, bude ještě chvíli trvat, než se dostane na půjčovnu.