Lze sehnat v elektronické podobě Všeobecný zákoník o zločinech a trestech na ně z roku 1787, respektive přepsaná ustanovení?

Text dotazu

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli lze v elektronické podobě dohledat Všeobecný zákoník o zločinech a trestech na ně z roku 1787, sice jeden dotaz ohledně tohoto zákoníku zde byl již v roce 2010 položen, nicméně odkazy už nejsou aktuální.

Odpověď

Dobrý den,

odkaz na digitalizovanou podobu Všeobecného zákoníku o zločinech a trestech na ně (Práwa wsseobecná nad Prowiněnjmi, a gich Trestmi) z roku 1787  najdete na https://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000017747&local_base=KPS.