Literatura - výukový program v AJ

Text dotazu

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit, zda byste mi neporadili s literaturou či jinými zdroji k tématu mé diplomové práce. Ráda bych vytvořila výukový program pro učebnici angličtiny používané na 2.st. ZŠ. Ke své teoretické části jsem však našla jen velmi málo studijní literatury.Může to být cokoli týkající se tvorby výukových programů nebo výuky angličtiny na internetu nebo používání a tvorba cvičení na procvičení AJ.

Odpověď

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám přehled dokumentů k Vašemu dotazu.

Dostupnost dokumentů můžete zjistit přes www.caslin.cz, www.jib.cz.
Pokud jsou k dispozici k absenční výpůjčce, měla by Vám je jakákoliv
knihovna sehnat. Diplomové a disertační práce jsou vždy k dispozici
pouze v knihovně příslušné fakulty.