Literatura - průvodce Dubají

Text dotazu

Jedu na dovolenou do Dubaje a chtěla jsem se zeptat jestli není možné si vypůjčit nějaký podrobný průvodce Dubají

Odpověď

Dobrý den, posílám výběrový seznam knih, které vyšly v posledních letech k požadovanému tématu. Z dotazu není zřejmé, kde si literaturu chcete půjčit.

Vzhledem k tomu, že Knihovna města Plzně ji nevlastní, našla jsem tyto tituly (první tři, mají uvedeny signatury)) ve fondu Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje

http://www.svkpl.cz/, na kterou se můžete obrátit.