literatura na téma ¨Postavení a životní podmínky seniorů v Českých Budějovicích¨

Text dotazu

Dobrý den, můžete mi prosím poradit s výběrem knih k vytvoření závěrečné práce na téma ¨Postavení a životní podmínky seniorů v Českých Budějovicích¨. Moc Vám děkuji za Vaši pomoc.

Odpověď

Dobrý den,
 
pokud jde o literaturu v Národní knihovně, knihy můžete vyhledat v bázi NKC, http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a databáze, zadáním klíčových slov : senioři, České Budějovice, apod.
Tímto způsobem jsme ale nalezli pouze 8 záznamů o publikacích, které však mají obecnou platnost, nejsou speciálně zaměřené na České Budějovice.
V článkové databázi ANL http://aleph.nkp.cz/cze/anl jsme nalezli 60 záznamů, většinou zaměřených na region České Budějovice.
Protože se u Vaší práce jedná o téma týkající se pouze jednoho města, doporučovali bychom Vám zaměřit se při vyhledávání literatury spíše na zdroje informací v Českých Budějovicích :

http://www.c-budejovice.cz/cz/magistrat/tajemnik-magistratu-mesta/stranky/kontakt.aspx, Městské informační středisko, Služby pro seniory, http://www.c-budejovice.cz/cz/skolstvi-zdravotnictvi-socialni-pece/socialni-pece/stranky/pece-o-seniory.aspx,
Domovy seniorů : http://www.c-budejovice.cz/cz/skolstvi-zdravotnictvi-socialni-pece/socialni-pece/stranky/domovy-pro-seniory.aspx,
Knihovna Teologické fakulty, http://www.tf.jcu.cz/knihovna, Knihovna Jihočeské university, http://www.lib.jcu.cz.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.12.2012 09:44

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu