literatura na téma: Dlouhodobá nezaměstnanost a její dopady na člověka a rodinu

Text dotazu

Dobrý den. Chtěla bych vás uctivě požádat o doporučení vhodné literatury, ze které bych mohla čerpat při zpravování diplomové práce na téma: Dlouhodobá nezaměstnanost a její dopady na člověka a rodinu. Popř. nějaké provedené výzkumy či statistické údaje na toto téma. Velmi vám za vaši ochotu děkuji.

Odpověď

Dobrý den, 

podobné dotazy jsme již zodpovídali, viz odkaz na záznam z našeho archivu služby ptejte se knihovny, kde se dá prohledávat full textově. K dotazu nezaměstnanost, zde bylo zodpovězeno velké množství dotazu.:

* http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2012/nezamestnanost-a-rodina/?searchterm=nezaměstnanost

* http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2012/nezamestnanost-1/?searchterm=nezaměstnanost

Doporučenou literaturu naleznete v uvedených odpovědích, další literaturu dohledáte v katalozích dostupných na adrese http://aleph.nkp.cz/F - zde především Souborný katalog ČR a článková databáze ANL. Pro vyhledávání můžete využít klíčová slova, především "trh práce, nezaměstnanost, rodina" atd. Tato klíčová slova můžete kombinovat v tzv. rozšířeném vyhledávání.

Užitečné dokumenty, především zahraniční články, můžete dohledat v licencovaných online databázích. Pro uživatele registrované v NK ČR jsou předpláceny databáze, které naleznete na adrese http://www.nkp.cz/katalogy-a-db/licencovane-db/prehled-lic-zdroju. Pokud nejste čtenářkou NK ČR  a měla byste o tyto zdroje zájem, zeptejte se ve vaší knihovně na dostupnost těchto zahraničních zdrojů.

Obor

Sociologie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

29.05.2014 12:39

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu