literatura k tématu Analýza evropského zbrojního trhu

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych požádat o seznam dostupné literatury, který bych využila při psaní seminární práce na téma Analýza evropského zbrojního trhu. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

pokud máte zájem o seznam literatury k danému tématu, jedná se o vypracování rešerše. Vypracování rešerše je placená služba a nevíme, zda o ní máte zájem.
Podrobné informace  - podmínky zadání, cena a druhy rešerší -jsou uvedeny na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm.
Rešerši (soupis literatury ve formě bibliografických záznamů) si také můžete vypracovat sama z báze NKC Národní knihovny http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a databáze. Uvádíme příklady literatury vyhledané zadáním klíčových slov -Evropa, zbraně, zbrojení - do vyhledávacího formuláře v bázi NKC.

-
[Č.záznamu: 001631912]
Jaderné zbraně: nejvyšší forma zabíjení / Vladimír Pitschmann. -- 1. vyd.. -- Praha : Naše vojsko, 2005. -- 390 s., Obsahuje bibliografii a bibliografické odkazy Ve standartním záznamu si můžete zobrazit obsah knihy.
-
Č.záznamu: 001784338]
Ochrana obyvatelstva před terorismem / autoři Rudolf Horák, Otakar J. Mika. -- Vyd. 1.. -- Brno : Univerzita obrany, 2007. -- 181 s.
-
[Č.záznamu: 001695702]
Zbrojní politika Evropské unie / Miroslav Mareš (ed.) ; Jiří Foral ... [et al.]. -- 1. vyd.. -- Brno : Masarykova univerzita, Mezinárodní politologický ústav, 2006. -- 89 s.
-
[Č.záznamu: 000964516]
Vliv zbrojní výroby na ekonomický vývoj : Česká republika (Československo) ve Varšavské smlouvě a NATO : obrana a ekonomické implikace / Miroslav Krč, Jan Šelešovský, Ladislav Ivánek. -- 1. vyd.. -- V Brně : Vojenská akademie, 1999. -- 231 s.
-
[Č.záznamu: 002007520]
Obchod ČR aktuálně v datech a analýzách / Petr Cimler (textová část a redakce), Ladislav Šípek (tabulková část). -- Praha : Oeconomica, 2009. -- 82 s.