Listy E. Purkyněmu Adéla hraběnka Desfoursová

Text dotazu

Dobrý den, na zámku v Blatné mě zaujala publikace Adéla hraběnka Desfoursová: Listy E. Purkyněmu, kdy tato kniha vyšla naposledy a lze si ji vypůjčit?

Odpověď

Dobry den, kniha Adela hrabenka Desfoursova: Listy Janu Ev. Purkynovi. - Praha: Spolek českých bibliofilů, 1937. Vysla v roce 1937.
Informace o jinem vydani se v nam dostupnych zdrojich nevyskytuje. Ve fondu NK CR je kniha na signature: 54 J 12255 a je mozno si ji objednat prezencne (do Vseobecne studovny).