Lisování, Bareš K.

Text dotazu

Dobrý den, sháním tuto knihu "BAREŠ, K. Lisování. Praha: SNTL, 1971" bohužel není k nalezení.. prosím o jaké koliv informace k dopátrání.
přesněji sháním informace o "bradavkovém rovnání plechů"

Odpověď

Dobrý den,
tato kniha je dostupná v Ústřední knihovně VŠB pod signaturou 91024.

Hlavní záhlaví Bareš, Karel
Název Lisování / Karel Bareš ... [et al.]
Vydání Vyd. 1.
Nakl. údaje Praha : SNTL - Nakladatelství technické literatury, 1971
Popis (rozsah) 542 s. : il. + 10 příl.

Ve fondu OSD002 [VŠB - TU Ostrava - Ústřední knih.] -- sign. 91024

Pro zprostředkování meziknihovní výpůjční služby se obraťte na svou nejbližší knihovnu. Výpůjčka se řídí podle pravidel dané knihovny a knihovny VŠB. Dokument by vám měl být zapůjčen buďto domů nebo do studovny.

Informace o bradavkovém rovnání plechů jsme nalezli také ve volném internetu přes vyhledávač Google se zadáním hesla bradavkové rovnání plechu.

Skripta - kapitola technologie plošného tváření - Rovnání
http://www.ksp.tul.cz/cz/kpt/obsah/vyuka/skripta_tkp/sekce/08.htm