Letiště v USA

Text dotazu

Dobrý den, jaká letiště v USA jsou nejdůležitější z
hlediska vnitrostátní letecké přepravy?

Odpověď

Dobry den,

ve Spojenych statech se nachazi temer 15 tisic letist. Nejvetsi z nich casto spojuji funkce mezinarodniho letiste a letiste pro vnitrostatni prepravu.
Z hlediska vnitrostatni prepravy nejdulezitejsimi letistemi jsou: Dallas - Fort Worth International Airport (Texas), O´Hare International Airport (Chicago, Illinois), Lambert - St. Louis International Airport (St. Louis, Missouri), Los Angeles International Airport (Kalifornie), Orlando International Airport (Florida), Indianapolis International Airport (Indiana), Phoenix Sky Harbor International Airport (Phoenix, Arizona), John F. Kennedy International Airport (New York), LaGuardia Airport (New York), Logan International Airport (Boston, Massachusetts), Kansas City International Airport (Missouri), Hartsfield - Jackson Atlanta International Airport (Atlanta, Georgia)

Zdroje:

http://en.wikipedia.org