letáky

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda knihovna nabízí prostor pro letáky, konkrétně se mi jedná o to, zdali by bylo možné v knihovně umístit letáky na nábor do sportovního oddílu v HK. Jestli k tomu účelu máte např. nástěnku nebo pulty a jaké jsou podmínky využití této služby.
Děkuji a přeji pěkný den.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Knihovna bohužel na tento typ akcí nástěnky neposkytuje. Máme tu sice dvě nástěnky na akce jiných organizací v Hradci Králové, ale podmínkou je, aby se jednalo o organizaci kulturního charakteru (muzeum, galerie, divadlo, kino,…). Ohledně akcí tohoto typu zkuste oslovit Informační centra nebo vědeckou knihovnu, která má v přízemí také nástěnky i s akcemi jiného než kulturního charakteru.