Lepicí páska

Text dotazu

Dobrý den, jakou byste prosím doporučili lepicí pásku pro přelepování různých štítků, čárových kódů z důvodu jejich ochrany? Jde mi o to, aby lepidlo použité pásky po čase neprosáklo štítek a nezhoršilo tak čitelnost štítku. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, tiskopisy, zařízení a pomůcky pro knihovny zprostředkovává Technické ústředí knihoven (TÚK), http://www.mzk.cz/tuk/, které Vám na požádání může zaslat katalog zboží a výrobků, případně s ním svůj dotaz můžete konzultovat. Na svých stránkách má TÚK k dispozici pouze ceník výrobků (http://www.mzk.cz/tuk/cenik.php), kde se nám však bohužel žádný výrobek nezdál vyhovující Vašemu požadavku.

Speciální štítky a folie pro ochranů čárových kódů a etiket nabízí také firma Ceiba - http://www.ceiba.cz/new/produkty.php?cat=1&subcat=6, u popisu výrobků však chybí informace o použitém lepidle. Tyto pomůcky nabízí také internetový obchod Biblioshop.cz (http://www.biblioshop.cz/Opravy-a-ochrana-knih/Ochrana-carovych-kodu-a-etik
et/) nebo LSE integration (http://www.lse.cz/KS_P_Opravy_a_znaceni.htm).
Jiné produkty jsme již bohužel nenalezli.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.10.2009 13:05

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu