lázeňská péče pro děti s DMO

Text dotazu

lázeňská péče pro děti s dětskou mozkovou obrnou

Odpověď

Dobrý den,

k Vašemu dotazu ohledně literatury týkající se lázeňské péče u dětí s dětskou mozkovou obrnou nejsou ve fondu naší knihovny, bohužel, vhodné publikace. Ráda bych Vás s touto problematikou odkázala na stránky
Lékařské fakulty UK v Hradci Králové, kde v sekci Lékařská knihovna UK najdete databázi - katalogy. Tam se můžete podívat do centrálního katalogu UK. Další možnost jsou lázně a jejich stránky, kde občas bývá
rubrika odborných článků či publikací, které se týkají  DMO dětí. V neposlední řadě pak také můžete hledat v  databázi  Česká národní bibliografie - české knihy (Národní knihovna České republiky).
Pěkný den přeje Bc.H.Myslivcová, informační středisko KMHK.
,